Skrót meczu Bałtyk Koszalin – Świt Skolwin

W rozgrywanej w Wielką Sobotę 24. kolejce grupy drugiej III ligi Bałtyk Koszalin zremisował u siebie ze Świtem Skolwin 1:1.

Podopieczni Mariusza Lenartowicza już w 13. minucie przegrywali 0:1. Zamieszanie w polu karnym. Do piłki dopadł Adam Nagórski i uderzył w samo okienko bramki Michała Antkowiaka.

Koszalinianie odpowiedzieli dziewięć minut później. Dośrodkowanie z lewej strony Jakuba Bacha. Adrian Cybula zgrał piłkę głową do Krystiana Kąkola, a ten umieścił ją w siatce.

Najlepsze akcje z meczu Bałtyk Koszalin – Świt Skolwin obejrzycie poniżej. Relacja ze spotkania dostępna jest TUTAJ>> Podsumowanie 24. kolejki gr. 2 III ligi, przygotowane przez dyrektora sportowego Bałtyku Dariusza Płaczkiewicza, znajdziecie TUTAJ>>