Juniorzy młodsi Bałtyku bez punktów

W czwartej kolejce WLJ młodszych podopieczni Kamila Chicewicza, którzy wciąż walczą o baraże do Centralnej Ligi Juniorów, przegrali u siebie z Żakami II Szczecin 1:5.

Mimo że zespół gości pierwsze trafienie zanotował w 13. minucie, to Bałtyk dłużej utrzymywał się przy piłce i wypracował sobie więcej sytuacji. Zawodnikom z Koszalina zabrakło jednak szczęścia, aby piłka wpadła do bramki Żaków.

Tuż po rozpoczęciu drugiej części meczu przyjezdni strzelili dwa gole. Honorowe trafienie dla Bałtyku zanotował dopiero w 85. minucie Miłosz Stępnik.

W końcowych minutach, po chwili nieuwagi obrońców gospodarzy, Żaki strzeliły piątego gola.

– Miejmy nadzieję, że to chwilowy spadek formy. Już w czwartek mecz wyjazdowy z Arkonią Szczecin. To szybka okazja, aby odzyskać wiarę we własne możliwości – powiedział dyrektor sportowy Bałtyku Dariusz Płaczkiewicz.

Bałtyk Koszalin – Żaki II Szczecin 1:5 (0:1)

Bramka dla Bałtyku: Miłosz Stępnik (85.).