: WYMARZONA LIGA

Juniorzy młodsi, U-17, w pięknym stylu awansowali do rozgrywek centralnych. Trenowani przez Kamila Chicewicza, wygrali ligę wojewódzką, wygrali baraż i w grudniu świętowali awans. Na początku roku, trener Chicewicz zdecydował się na pracę w kołobrzeskiej Kotwicy. Zespół stojący przed bardzo trudnym zadaniem, utrzymania się w lidze, przejął doświadczony szkoleniowiec Wojciech Polakowski. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że grupa 2 CLJMł jest najsilniejsza w Polsce. Dwa zespoły Pogoni Szczecin, dwa zespoły Lecha Poznań (Akademia piłkarska we Wronkach), Warta Poznań, Arka Gdynia i Lechia Gdańsk to rywale z którymi już od jutra przyjdzie nam rywalizować. W związku z reorganizacją rozgrywek, awanse i spadki w cyklu półrocznym, z ligi spadły zespoły z regionu kujawskiego, Zawisza Bydgoszcz i Wda Świecie.Ta druga drużyna nie zdołała zdobyć nawet jednego punktu.

W sobotę, 10 marca o godz.12.00 nasi zawodnicy we Wronkach zaczynają zmagania ligowe z jedną z najlepszych drużyn w Polsce, medalistą mistrzostw Polski, Lechem Poznań.

Do drużyny doszło 3 nowych zawodników: Maciej Brzostowicz z Jantara Ustka, Adrian Mamak ze Spójni Świdwin i powrócił z wypożyczenia do Arki Gdynia Marcel Mąka.

Wierzymy w naszych młodych zawodników. Sam awans jest Waszym wielkim sukcesem. Powodzenia.