: SENIORZY W DRODZE DO III LIGI. KONRAD ROMAŃCZYK ODCHODZI

Zespół seniorów Bałtyku Koszalin, mający 4 punkty przewagi nad drugim Morzyckiem Moryń od 8 stycznia przygotowuje się do rundy rewanżowej. Z zespołu odszedł czołowy naapastnik, Konrad Romańczyk. Zawodnik spędził w naszym klubie 12 miesięcy. Za porozumieniem stron, rozwiązał umowę i obecnie poszukuje klubu w którym zagra na wiosnę. Miejsce K.Romańczyka zajmie Paweł Łysiak, który na rundę wiosenną został wypożyczony z Gwardii Koszalin.

Wiosną nie zagra również Artur Fryś, który po kontuzji, odczuwa ból w nodze i postanowił skoncentrować się na pracy trenerskiej. Wiosną poprowadzi drużynę trampkarzy starszych naszego klubu.

W rundzie wiosennej do zespołu powinien dołączyć Arkadiusz Jasitczak, który przeszedł operację kolana.Podobny zabiegł przeszedł Bartek Jachemek i także liczymy, że po rehabilitacji dołączy do drużyny. 

Drużyna zagrała już pierwszy sparing. Przegraliśmy z Kotwicą 1:6.Za tydzień, w sobotę o godz.13.30 w Koszalinie zagramy z Pogonią Lębork. 

Pierwszy oficjalny mecz, 3 marca. W ramach rozgrywek o Puchar Polski zagramy z Falą Gąski. Tydzień później inauguracja IV ligi i mecz z Iskrą Białogard.